Video

Film to obecnie najmocniejsza forma reklamy, zdolna jest przekazać maksymalną ilość informacji w bardzo krótkim czasie. Potrafi zaciekawić, przedstawić zarówno fakty jak i fikcję, przykuć uwagę, wyzwolić emocje widza. Od twojego pomysłu oraz naszej realizacji zależy jak zareaguje Twój potencjalny klient na to co mu pokażemy w filmie przygotowanym dla Ciebie.
Bez względu na to, czy będzie to krótki spot reklamowy, film szkoleniowy, czy relacja z wesela – za pomocą ruchomego obrazu przekażemy to w taki sposób jaki Ty chcesz aby zostało to odebrane.
Wykonujemy dla naszych klientów filmy w technologii full HD za pomocą pełno klatkowych lustrzanek cyfrowych marki Canon, posiadamy zaplecze oraz doświadczenie pozwalające nam sprostać praktycznie każdej produkcji video na Twoje potrzeby.
Jeśli wiesz, że potrzebujesz filmu, lecz nie wiesz do końca jaka forma byłaby najlepsza. Doradzimy, postaramy się znaleźć takie rozwiązanie, abyś mógł osiągnąć najlepsze efekty.Zajmujemy się profesjonalną realizacją filmów reklamowych, promocyjnych, teledysków, produkcją TV,video reportaże i teledyski ślubne, postprodukcją oraz realizacją pozostałych form filmowych. Specjalizujemy się w kompleksowym procesie produkcji od pomysłowości, kreatywności w scenariuszu, zdjęciach, aż na montażu kończąc.